Südamlik naistepäevatervitus

Posted: märts 8th, 2010 | Author: | Filed under: Möla | Tags: , , , | No Comments »

Kõik muudkui tervitavad naisi ja saadavad neile õnnitlusi. Minu poolt üks kasulik mailitervitus, saatmiseks just nimelt meestele.

Siin on lõpuks ometi üks korralik Kettkiri.

Erinevalt tavalistest kettkirjadest ei ole siin midagi kaotada, vaid ainult võita!
Saada see kiri edasi 9 sõbrale (kindlasti meesterahvastele, mitte naistele).

?petus:
Paki oma naine/tüdruksõber suurde kasti. ?ra unusta õhuauke ja saada nimekirjas esimesel kohal olevale inimesele. Varsti on sinu nimi esimene ja siis saadetakse sulle 823 542 naist.
Statistika järgi on seal hulgas:
0,5-1 Miss Worldi
2,5-3 supermodelli
463 metsikut nümfomaani
3 234 sitaks ilusat nümfomaani
20 198 multiorgastilist naist
40 197 biseksuaalset naist
?ldse on sinu käsutuses 64 294 palju kiimasemat, leidlikumat ja kenamat naist kui see nõid, kes sul juba kodus olemas on. Kõige vingem on see, et originaalsaadetis ei jõua kunagi sinu juurde tagasi, garanteeritud.

HOIATUS!

?ra katkesta ketti!

?ks mees, kes seda tegi, sai oma naise tagasi, samas vanas öösärgis, aga palju tigedamana, sest ta oli 3 nädalat pappkastis istunud. Peale selle pidi mees saatma edasi sõbrale uue Supermodelli, kelle ta just oli koju saanud.
Sa pead sellesse meili uskuma. See on parim võimalus parandada seksivärki ilma kallite õhtusöökide ja mõttetute jutuajamisteta.
Praegu, kui mina seda kirja edasi saadan, on 6. mees nimekirjas saanud juba 837 naist ja tal on garaazis veel 452 avamata kasti.

Küll on hea, et naised ikka olemas on.

Palju õnne sulle kallis musi ja muudele toredatele neiudele ka.

DSC00025